Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
Výprodej Efekt lupa
  • 1 z 2
 

WHARFEDALE DIAMOND Diamond 10 MX-SUB

 

Skvělý design a skvělý zvuk za skvělou cenu

MX-Sub je opravdu dobrý sub za překvapivě dostupnou cenu. Vlastní 10" basový měnič je rychlý a působivý, přesto dostatečně rychlý na to, aby poskytoval i zastřené detaily. Vestavěný 150W zesilovač poskytuje hluboké prodloužení a napjaté basy a udržuje basový reproduktor pod přísnou kontrolou. Stejně jako zbytek řady Diamond Skříň MX-Sub je robustní a dobře vyztužená, eliminuje rezonance. MX-Sub je nenápadný, měří jen něco málo přes krychlovou stopu. Malé rozměry, velký výkon, skvělá cena, to je MX-Sub od Wharfedale.

Nejpřekvapivější a nejzajímavější vlastností MX-Sub je jeho crossover. MX-Sub používá 6bodový crossover, spíše než konvenčnější nekonečně variabilní crossover. To je mimořádně cenná funkce a velmi neobvyklá v této cenové hladině; cenné, protože umožňuje přesné a opakovatelné nastavení, které je nezbytné pro správné prolnutí s velkým množstvím reproduktorů. Výhybka začíná na 35 Hz a zvyšuje se v krocích po 10 Hz až na 85 Hz. To je působivě promyšlený dotek na mimořádně dostupném subwooferu.

Již téměř 30 let sloužily slavné reproduktory Wharfedale Diamond jako klasický vstupní bod ke skutečně vysoce věrnému zvuku, jehož výjimečná hodnota za peníze vydělává desítky ocenění po celém světě. Nyní, s představením zcela nové řady Diamond 10, společnost Wharfedale opět zvýšila laťku cenově dostupných a vysoce výkonných reproduktorů.

Nejnovější evoluce této klasické řady reproduktorů staví na úspěchu mnoha oceněných předchůdců s četnými vylepšeními. Výsledkem je zvuk, který je ostrý, soustředěný a prostorný, bez námahy dynamický, ale pevně pod kontrolou. 

Běžná cena 12 590 Kč
Ušetříte 3 600 Kč (–29 %)
8 990 Kč
Značka Wharfedale
Kategorie Subwoofery
 

barva - cinamon 

Bass Driver   1 x 250mm SUB
  USB 5V Output   yes
  Amplifier Power   150 W
  Line Input Sensitivity   200mv for 75W
  Avg. Max Output at 1 meter   110dB
  Boundary Response   35-110Hz
  Crossover Range   35-85Hz (6x10dB steps)
  Dimensions (mm)(H*W*D)   330*330*370
  Height on spikes/feet (mm)   360