Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
 

Marantz CD6006

 

Nový CD6006 je vyladěným následníkem s ještě pečlivěji vybíranými součástkami a novou konstrukcí oproti CD6005, podle What Hi-fi nejlepšího CD pod 500liber.

WHAT HIFIqY4XzDjyCZaVQYpHrUY7KH-200-80

HI-FI VOICEhifivoice_logo

10 000 Kč
Značka MARANTZ
Kategorie CD Přehrávače
 

Pevnější nožky pro lepší eliminaci vibrací, předimenzovaný transformátor napájí analogovou i digitální část přístroje, kde kvalitní CS4398 DAC převádí digitální signál na analogový, který je dále tlačen do zlacených RCA cinch terminálů pomocí vlastního Marantz předzesilovače HDAM-SA2. Dálková ovládání obou přístrojů jsou stejná a je tedy možné použít jen jedno pro obsluhu obou zařízení. CD6005 je dokonalou volbou pro milovníky hudby, kteří chtějí jen a pouze výkon za rozumnou cenu a stejně tak i pro posluchače, kteří mohou díky přímé konektivitě připojit digitálně iPod. Zcela nový je také sluchátkový zesilovač s řízením zisku pro spolupráci s širokým spektrem sluchátek.

Marantz HDAM technologie

Marantz vyvíjí vlstní diskrétní obvody namísto využití standardních integrovaných obvodů. Ty dokážou totéž, ale výrazně lépe, s výsledkem ve formě větší dynamiky, přesnosti a detailu.

Převodník D/A referenční kvality

CD6006 obsahuje D/A převodník s vysokým rozlišenim a je také vybavený převodníkem CS4398, schopným zpracovat signál do 192kHz/24bit kvůli optimální reprodukci zvuku s vysokým rozlišením. 

Sekce sluchátkového zesilovače obsahuje vlastní HDAM SA2 obvod s nastavením zisku pro možnost využití šírší škály sluchátek.

Přehrává USB audio zdroje (MP3/WMA/AAC/WAV) / "Made for iPod/iPhone")

CD6006 může přehrávat MP3, WMA, WAV a AAC soubory z připojeného USB úložiště. Současně splňuje certifikaci Made for iPod/iPhone a může tedy přehrávat přímo z vašeho Apple přístroje hudbu s pomocí vlastních kvalitních převodníků.

 

Technické parametry:

  • Frekvenční rozsah: 2 Hz-20 kHz
  • Celkové harmonické zkreslení: 0.002%
  • Odstup signálu od šumu: 110 dB
  • Separace kanálů: 98 dB
  • Podporované disky: Audio CD, CD-R, CD-RW
  • Podporované formáty: WAV, MP3, WMA, AAC

Výstupy:

  • 1x analogový RCA audio
  • 1x digitální optický
  • 1x digitální koaxiální
  • 1x 6,3 mm sluchátkový výstup

Spotřeba: 32 W
Rozměry (š x v x h): 440 x 105 x 340 mm
Hmotnost: 6,5 kg

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.