Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 4
 

AUDIOQUEST NIAGARA 1000

 

AUDIOQUEST NIAGARA 1000 - High-End síťový filtr

31 000 Kč
Značka AudioQuest
Kategorie Filtry a přepěťové ochrany
 

High-End síťový filtr Niagara 1000 představuje více než 20 let důkladného výzkumu, který přinesl osvědčené výrobky pro AC napájení určené pro audiofily, rozhlasové techniky a profesionální audio aplikace.

Niagara 1000 používá optimalizované vysokofrekvenční směrové vedení; kondenzátory s technologií vyvinutou společností Jet Propulsion Laboratories pro NASA a AC vstupní a výstupní kontakty ze silně postříbřené, extrémně čisté mědi a beryliové mědi, zajišťující dokonalou vodivost a vysoký výkon systému.

Součástí síťového filtru Niagara 1000 je nedestruktivní přepěťová ochrana sobvodem pro rychlé odpojení při extrémním přepětí. Akceptuje častá přechodová přepětí a špičky až do 6000V nebo 3000A (maximum, které může zvládnout domácí nebo kancelářská elektrická instalace). Poškození z elektrických bouří nebo z výkyvů napájecí sítě je tak prakticky nemožné. Vokamžiku, kdy se hodnoty napětí vrátí do bezpečného provozního rozsahu, ochranný obvod Niagara 1000 se automaticky přepne do provozního režimu. Připojte Niagaru 1000 a zapomeňte na ni.

Niagara 1000 disponuje jednou zásuvkou označenou “HIGH-CURRENT“ navrženou tak, aby se pomocí obvodů nízko-impedančního diferenciálního filtru maximalizoval výkon napájeného zesilovače nebo receiveru.

Ostatní AC zásuvky (pět) jsou optimalizovány pro audio předzesilovače, DAC převodníky, univerzální přehrávače, gramofony a další digitální zařízení nebo video produkty, využívající konstantní proudové napětí pro obvody zesilovače. Tyto zásuvky využívají patentovanou technologii AC Ground Noise-Dissipation System, spolu se sofistikovaným, řízeně optimalizovaným lineárním obvodem pro rozptýlení šumu vrámci co nejširšího pásma.

Rozměry: 127 x 108 x 508 mm

Dodává se bez síťového kabelu 230V.

Odkazy na testy:

Digital Audio Review: AudioQuest’s Niagara 1000: what the hell (are you waiting for)? (ENG)

Stereophile Reviews the AudioQuest Niagara 1000 (ENG)

TEST HIFI+ (EN)

The EAR HI-FI MUSIC GEAR - recenze (EN)

https://elergy-eu.com/blogs/audioquest-news/audiquest-blog-test-1 (ENG)

https://www.likehifi.de/test/kabel-und-zubehoer/test-audioquest-niagara-1000-einmal-volltanken-bitte/ (DE)

https://www.fairaudio.de/test/audioquest-niagara-1000-filter-netzleiste-1017/ (DE)

https://darko.audio/2017/07/audioquests-niagara-1000-what-the-hell-are-you-waiting-for/ (EN)

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.