Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
 • 1 z 6
 

Sennheiser MOMENTUM Free

 

Sluchátka umožňující poslouchat zcela svobodně, bez připojení kabelem a bez obtěžování hmotností. BT technologie v absolutně kompaktním provedení.

Běžná cena 4 990 Kč
Ušetříte 800 Kč (–16 %)
4 190 Kč
Značka Sennheiser
Kategorie do uší
 

Sluchátka Sennheiser MOMENTUM Free umožňují posluchači se při poslechu hudby zcela uvolnit, nebýt omezovaný kabelem ani vahou sluchátek: odborníci firmy Sennheiser využili svých sedmdesátiletých zkušeností v akustice pro vytvoření sluchátkového skvostu – nejmenšího v dějinách firmy - MOMENTUM Free. Tento luxusní, ergonomicky vyšlechtěný model přináší bezdrátovou konektivitu, mimořádně kvalitní zvuk a mnoho příjemných vlastností pro vaše pohodlí. Snadno sluchátka upevníte na krku, protože obě mušličky jsou magnetické a snadno je spojíte. Sluchátka tak nemůžete ztratit, i když je zrovna nepoužíváte. 

Vzhledem k jejich kompaktní konstrukci, MOMENTUM Free šokují každého posluchače svým dynamickým, expanzivním a barevným zvukem: Jejich vysoce kvalitní dynamický reproduktorový systém umožňuje vytvářet špičkově dynamický, na basy bohatý zvuk, s dokonale živým vokálem. Model je plně v souladu s reprodukčními schopnostmi prémiové řady MOMENTUM. Bluetooth 4.2, AAC kodek a Qualcomm® apt-X™ spoluvytvářejí krystalově čistý, mimořádně čistý, bezdrátově přenášený zvuk přímo ve vašich uších. Reprodukci ocení i zkušení znalci hi-fi reprodukce. Vaše kvalitní nahrávky budou konečně mít možnost plně zaznít i z naprosto miniaturních a lehoučkých bezdrátových sluchátek. Díky svým vlastnostem je využijete při poslechu hudby, filmů, telefonování, ale i při hraní her. Široká frekvenční odezva a především rychlost přenosu je zárukou, že při sledování videa bude zvuk přesně synchronizován s obrazem a při všech aktivitách prožijete ze svých nahrávek maximální radost.

MOMENTUM Free přinášejí špičkové zážitky z přenosných zdrojů hudby a díky třítlačítkovému ovládání i integrovanému mikrofonu využijete bezdrátové připojení a kompaktní rozměry naplno v běžném životě. Snadno můžete přijímat hovory z mobilu, zesilovat a zeslabovat hlasitost a posunovat skladby, perfektní ovládání všeho potřebného i při rychlém pohybu. Intuitivní systém hlasových upozornění ulehčuje párování, upozorňuje na potřebu nabít akumulátor. Ten je možné nabít přes USB kabel a vydrží šest hodin provozu. 

Se sluchátky MOMENTUM máte jistotu prémiových materiálů, které vydrží celodenní zatížení po dlouhou dobu užívání. Po celou dobu si budete moci vychutnávat příjemný komfort, chlubit se stylovým designem a především si naplno užívat pověstný Sennheiser kvalitní zvuk. Ergonomicky modelované skořepinky sluchátek jsou vyrobeny z nerezavějící oceli a ozdobné prvky jsou chromované. MOMENTUM Free jsou doplněné luxusním koženým pouzdrem.

 

Vlastnosti:

 • Vyrobena z prémiových materiálů, nerezové oceli a chromovaných ozdobných prvků.
 • Precizně vytvořené zvukovody pro akusticky zcela přesné vedení zvuku do vašeho ucha, zvuk se značkou Sennheiser MOMENTUM
 • Špičková Bluetooth 4.2 wireless technologie
 • Qualcomm® aptX™ zaručuje opravdový hi-fi zvuk
 • Qualcomm® aptX™ Low Latency zaručuje přesnou synchronizaci audia a videa
 • AAC (Advanced Audio Coding) pro udivující zvukovou kvalitu a transparentnost reprodukce
 • Skořepinky sluchátek jsou vybavené magnetem pro snadné upevnění okolo krku, pro bezpečné přenášení, když je nepoužíváte 
 • Hlasové upozornění pro párování a přicházející hovory 
 • Možnost současného připojení dvou signálových zdrojů
 • Ušní adaptéry ve čtyřech velikostech pro přesnou personalizaci a skvělé tlumené okolního hluku
 • Šestihodinový provoz na jedno nabití

 

Obsah balení

 • Sluchátka MOMENTUM Free
 • Ušní adaptéry
 • Pouzdro
 • USB nabíjecí kabel

Technické údaje

Sluchátka
Harmonické zkreslení (THD): < 0.5%
Frekvenční rozsah: 15 - 22 000 Hz
Hmotnost: sluchátka 17 g
Konstrukce: in ear canal, dynamická
Akustický tlak: 118 dB (Passive: 1kHz/ 1Vrms) > Active
Bluetooth: 4.2
Dosah vysílače: 10 m
Nabíjecí doba akumulátoru: cca 1,5 hod.
Mikrofon
Směrová charakteristika: všesměrový
Citlivost: - 44 dB V/Pa
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.